Нови вицове
- Скъпи, не се ли боиш от мен, когато съм без грим?
- Ако трябва да бъда честен, аз се боя от теб и когато си с грим...
- Докторе, боли ме десния крак.
- Бабо, това е от годините.
- Ааа, не ме лъжи! И левия ми е на толкова години, пък не ме боли!
Разговор между мъж и жена:
- Бих отишъл накрая на света заради тебе.
- Ах, колко си романтичен!
- Ама ти сигурно и там ще дойдеш!
Двама си говорят за жени:
- Краката и са като на газела.
- Такива дълги и стройни ли?
- Не бе, космати.
- Приятел, що си тъжен?
- Моята ме заряза заради някакъв индиец.
- Ми, те боготворят кравите.
